Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/elektroterm/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 4691
Nagrody i Certyfikaty dla Producenta pieców przemysłowych ELEKTROTERM
Warning: A non-numeric value encountered in /home/users/elektroterm/public_html/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5852

Nagrody i Certyfikaty ELEKTROTERM

Inwestycja w innowacyjność się zwraca

Twoje Nagrody!

Nie chwalimy się zdobytymi nagrodami po to aby wzbudzić Twój podziw. Chcemy żebyś wiedział, że są one dla Ciebie!

Dlaczego?

Dlatego, że nie braliśmy udziału w każdym z konkursów dla samej nagrody, tylko dla sprawdzenia naszych konkretnych rozwiązań i technologii pod kątem zadań jakie produkowane urządzenie miało spełniać.

Fakt, że otrzymaliśmy wyróżnienie, nagrodę czy certyfikat potwierdza, że nasze pomysły sprawdzają się w procesach technologicznych, są lepsze od innych, bardziej innowacyjne, i zasługują na najwyższe uznanie.

Dlatego właśnie każdy zdobyty laur przekłada się w konkretną korzyść dla Ciebie – naszego klienta.

DZIĘKI ZDOBYTYM NAGRODOM I CERTYFIKATOM OTRZYMUJESZ NAJLEPSZY PIEC

ROK 2015 – NAGRODA ZA JAKOŚĆ

Nagroda Główna Wielkopolskiej Nagrody Jakości za doskonałość rozwiązań w Zarządzaniu przez Jakość (Total Quality Management).
Wieloletnia współpraca z Wielkopolskim Instytutem Jakości w zakresie zarządzania oraz dążeniu do najwyższych standardów jakościowych pozwoliła nam uzyskać w 2015 roku Nagrodę Główną!
Twoja korzyść z tej nagrody?
Możesz być pewien że każde nasze urządzenie jest dokładnie zaprojektowane i wykonane, w sposób technologicznie bezpieczny i niezawodny, spełniając polskie i europejskie normy!

ROK 2015 – NAGRODA ZA EKOINNOWCYJNOŚĆ

Nagroda główna Lider EKOinnowacji. Prestiżowa nagroda za innowacyjne, energooszczędne i ekonomiczne rozwiązania stosowane przy produkcji pieców.
Twoja korzyść z tej nagrody?
Posiadanie pieca to nie wszystko – ważne jest dla Ciebie jakie są koszty eksploatacji. Na rynku nie znajdziesz bardziej ekonomicznych i oszczędnych pieców – ta nagroda jest potwierdzeniem tej tezy.
Lider EKOinnowacji jest dla nas chyba najważniejszą nagrodą. Jest uwieńczeniem wieloletniego i konsekwentnego dążenia do produkcji ekonomicznych i energooszczędnych pieców.

ROK 2013 – NAGRODA ZA ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ

Wyróżnienie Targów Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL 2013 za Energooszczędny i Ekonomiczny, Elektryczny Piec Komorowy z Wyjezdnym Trzonem Typu PKW5200-850M.

ROK 2012 – NAGRODA ZA EKONOMICZNOŚĆ

Medal Targów Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL 2012 za Piec elektryczny muflowy do obróbki cieplno-chemicznej (bezgeneratorowej).

Certyfikat Wielkopolska Jakość

Od 2007 roku ELEKTROTERM jest uczestnikiem Programu Europejskiego Modelu Doskonałości kreującego system jakości i zarządzania. W ramach tego programu Wielkopolski Instytut Jakości wykonuje co 2 lata audyt, którego jedynie pozytywny wynik uprawnia nas do dalszej certyfikacji i uprawnia nas do używania znaku WIELKOPOLSKA JAKOŚĆ. Przeszliśmy już pozytywnie 5 kolejnych audytów, 4-krotnie zdobywając tytuł laureata a w roku 2015 tytuł LIDERA

Wielkopolska Jakość 2008

Wielkopolska Jakość 2010

Wielkopolska Jakość 2012

Wielkopolska Jakość 2014