Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/elektroterm/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 4691
Misja i wizja firmy
Warning: A non-numeric value encountered in /home/users/elektroterm/public_html/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5852

O Firmie

Wizja

Pragniemy być uznaną marką, tworzącą wyjątkowe, specjalistyczne piece i urządzenia wytwarzające ciepło w procesach technologicznych.

Misja

Wszystkim, którzy w swoich procesach technologicznych potrzebują ciepła, dostarczamy dostosowane do indywidualnych wymagań, kompleksowe, specjalnie zaprojektowane rozwiązania techniczne, gwarantujące optymalne wykorzystanie energii w piecach przemysłowych.

Wierzymy, że energia elektryczna jest energią przyszłości.

Dlatego tam, gdzie to ma technologiczne i ekonomiczne uzasadnienie, proponujemy rozwiązania oparte na wykorzystaniu czystej, przyjaznej dla środowiska energii elektrycznej.

Doświadczenie i wiedza

Wychodzimy naprzeciw wyzwaniom podejmując się trudnych realizacji. Powierzone nam zadania wykonujemy kompleksowo, ponieważ w naszych zespołach projektowych skupiamy specjalistów z różnych branż technicznych. Działamy na rynku od 1983 roku a nasza wiedza poparta jest wieloletnim doświadczeniem w branży.

Dedykowane rozwiązania techniczne

Wykonany dla Ciebie piec jest dokładnie taki, jakiego potrzebujesz. Zawsze identyfikujemy Twoje wymagania dotyczące procesów technologicznych. Wspólnie z Tobą określamy Twoje potrzeby, rozważamy różne możliwości, żeby zaproponować rozwiązania najlepsze dla Ciebie i Twojego procesu.

Innowacyjność

Twój piec jest wykonany na wysokim poziomie technicznym, gdyż korzystamy z najnowszych technologii. Ciągle uczymy się i dlatego przeprowadzamy badania oraz testy naszych nowych rozwiązań technicznych. Dzięki temu masz pewność, że dokonałeś słusznego wyboru stosując wykonane przez nas piece.

Jakość

Twój piec doskonale wygląda i idealnie spełnia swoje zadania technologiczne. Wykonujemy piece z najwyższej jakości materiałów i z dbałością o szczegóły. Starannie dobieramy swoich dostawców i kooperantów. Nasza kadra korzysta z nowoczesnych maszyn i narzędzi.

Profesjonalny serwis

Szybko i sprawnie wykonujemy naprawy i przeglądy w Twoim piecu. Dzięki temu przerwy w jego pracy trwają krótko. Od wielu lat zapewniamy serwis naszym stałym klientom. Nie musisz martwić się o części zamienne i opiekę serwisanta, nawet po upływie wielu lat. Byliśmy, jesteśmy i będziemy.

Ekonomiczność

Zapewniamy Tobie przewagę kosztową nad Twoją konkurencją. Optymalizujemy procesy technologiczne realizowane wprodukowanych przez nas piecach. Zwiększamy wydajność i produktywność pieców poprzez maksymalne skrócenie procesów.

Energooszczędność

Naszym priorytetem jest uzyskanie jak najwyższej energooszczędności projektowanych pieców. Budując urządzenia, które zużywają mniej energii przyczyniamy się do oszczędności Twoich pieniędzy oraz dbamy o naszą Planetę.